Seznam produktů značky Rosa Graf

Naším cílem je zachovat a podporovat přirozenou krásu každé ženy. Pleť hladkou, vyživenou a sametově hebkou s produkty Rosa Graf. 

HISTORIE ROSA GRAF

1. října 1926 se  datuje „narození“ kosmetiky řady ROSA GRAF.

V tento den založil Paul Graf kosmetickou laboratoř, ve které vznikaly kosmetické produkty, které paní Rosa Graf používala ve svém „zkrášlovacím“ salonu k ošetření obyvatelek Lipska.

Zpočátku to byly pouze jednotlivé produkty, které v laboratoři vznikaly. Později vznikla kompletní ošetřující řada a také dekorativní kosmetika.

Od 1971 team tvořený Laszlo Petrem, mnou, našimi zaměstnanci zahraničními partnery dodává produkty Rosa Graf do celého světa.

Ve vývoji kosmetických novinek dosáhli významných mezníků: Ovlivnili hydratační účinky, jako první ve světě vás informovali o rozpustném colagenu, vyvinuli colastin, jako druzí zvítězili ve vývoji Repair Komplexu a jako první výrobce v produktu SUNTIME dokázali oddělit světelný filtr.

Heitland & Petre International budou pokračovat tímto směrem a i nadále zásobovat výhradně kosmetické salony svými inovovanými produkty a službami.

Paní Rosa Graf si tento cíl zapsala na svou vlajku jako průkopnice kosmetiky ve 20tých letech minulého století.

Zřídila jednu z prvních kosmetických škol v Německu a vyráběla kosmetiku speciálně dle potřeb odborných kosmetiček na základě vlastních receptů.

Naše nabídka zahrnuje širokou paletu exkluzivních kosmetických produktů pro ošetrení a prodej v kosmetických salonech.

Aktivní filtry