Medik8 Calmwise Soothing Cleanser
search

Medik8 Calmwise Soothing Cleanser

700,00 Kč
S DPH
Počet

  Doprava zdarma nad 3000 Kč

v rámci České republiky

  Kvalitní produkty ověřené praxí

profesionální péče

  Rádi vám pomůžeme

(+420) 773 117 794

Čištění citlivé pleti

  Citlivá pokožka se sklony k červenání vyžaduje zvláštní péči. Asi nejdůležitější kapitolou je čištění, protože nečistoty mohou pleť podráždit. Na druhou stranu, i čistící přípravky mohou mít na citlivou pleť neblahé účinky. Právě proto byla vyvinuta zklidňující čistící pěna Calmwise Soothing Cleanser pro lidi s kožním erytémem. Toto začervenání pokožky může mít mnoho příčin – přecitlivělost pleti či nitkové žilky.

Úleva od zarudnutí

  Calmwise Soothing Cleanser je však vhodná pro každého díky aktivní látce Teprenon, která redukuje začervenání pleti ať už je jakékoliv příčiny. Navíc oddaluje projevy stárnutí, protože prodlužuje životnost buněčných telomerů, tedy způsobují, že se mohou buňky déle měnit. Nyní navíc obsahuje chlorofyl pro detoxikaci pleti.

Složení, co jinde nenajdete

  Teprenon: Účinná ingredience působící proti zarudnutí. Podporuje obnovu buněk a tedy omlazení pokožky. Vykazuje vynikající účinky při prevenci a omezení nadměrné citlivosti pokožky.   Vitamin K2: Vitamin, který posiluje kapilární stěny a zlepšuje koagulaci krve.   Olej z organického pomeranče: Zjemňuje pokožku, navíc má protizánětlivý účinek.   Chlorofyl: Podporuje detoxikaci pleti.

Obličej myjte dvakrát denně

  Doporučujeme používat dvakrát denně, ideálně ráno a večer. Naneste malé množství produktu do mokrých dlaní a vmasírujte na navlhčený obličej, případně i na krk a dekolt. Po jemném vmasírování důkladně opláchněte a osušte.   Balení 150 ml vydrží až 100 aplikací. Po otevření vydrží 36 měsíců.

ALDM39