Skin Minute Regenerative Rich Night Cream 50 ml Noční regenerační krém
search

Skin Minute Regenerative Rich Night Cream 50 ml Noční regenerační krém

1 300,00 Kč
S DPH

Noční regenerační krém

Počet

  Doprava zdarma nad 3000 Kč

v rámci České republiky

  Kvalitní produkty ověřené praxí

profesionální péče

  Rádi vám pomůžeme

(+420) 773 117 794

Skin Minute Regenerative Rich Night Cream 50 ml

Noční regenerační krém

INFORMACE O PRODUKTU

92% PŘÍRODNÍCH SLOŽEK

Kožní buňky se postupem času obnovují stále pomaleji. Kvalita kolagenových vláken a elastinu se zhoršuje, hydratace pokožky klesá. Premium night cream obsahuje prestižní složky, které doplňují denní péči s premium day care. Jeho složení podporuje metabolismus a dlouhověkost buněk. Aktivně působí na regeneraci tkání a na zlepšení obranných mechanismů pleti, čímž zabraňuje degradaci buněk a předchází fotostárnutí pleti.

SLOŽENÍ

Účinná látka alpine rose bio se získává z listů růže alpské. Tato rostlina je odolná vůči chladu, suchu a intenzivnímu slunečnímu záření. Její listy jsou pokryté šupinami, které omezují ztrátu vody. Růže alpská obsahuje velké množství polyfenolů a kyseliny chlorogenové, o nichž je známo, že zabraňují vzniku volných radikálů a pomáhají tělu vylučovat toxiny. Obsahuje také bílkoviny, které chrání před dehydratací. Tato účinná látka eliminuje buňky, které urychlují stárnutí, působí proti zarudnutí a zlepšuje pružnost a zářivost pleti.

Čistá švýcarská voda z ledovce nabitá stopovými prvky je zapouzdřena v liposomech. Toto zapouzdření umožňuje lepší průnik do pokožky a přináší hlubší a dlouhodobější hydrataci fosfolipidy, které tvoří liposomy , zlepšují pružnost, vodní rovnováhu a elasticitu pleti.

Bambucké máslo pomáhá zpomalit proces stárnutí pokožky, protože má výborné regenerační schopnosti. Kromě toho má zvláčňující, hydratační a restrukturalizační vlastnosti.

Přírodní omlazující účinná látka podobná retinolu působí jako retinol a nabízí všechny výhody vitaminu a bez jeho vedlejších účinků. Retinoidy jsou známé svou schopností vyhlazovat a vyplňovat vrásky zevnitř. Zvyšují životnost buněk a stimulují syntézu kolagenu, čímž obnovují pružnost pokožky.

DALŠÍ INFORMACE

Vyrobeno ve Švýcarsku

Bez UV filtrů

Vyrobeno v kontrolovaném hygienickém prostředí nejvyšší kvality

 VLASTNOSTI

Působí proti stárnutí

Hydratuje a vyživuje

Obnovuje a regeneruje

Zlepšuje pružnost a hebkost

 

NÁVOD K POUŽITÍ

Premium night cream aplikujte denně po vyčištění pleti a předchozím nanesení séra 3d volumiser.

Parametry

Obsah
50 ml