BIO KUR

100% přírodní kosmetika z léčivých bylin

Již od pradávna lidé využívali síly přírody jako léčivý prostředek a také k péči o pokožku.

Léčivá bylinná kosmetika BIO KUR pokračuje v této tradici. Receptury vhodné pro pokožku, s osvědčenými a účinnými přírodními látkami, poskytují možnost zdravé péče bez vedlejších účinků.

BIO KUR je vyvážená kosmetika podle přírodních receptur. Kosmetika neobsahuje syntetické, aromatické a konzervační látky ani umělá barviva. Produkty jsou vyráběny s ohledem na přirozenou pH pokožky a podléhají přísné kontrole čistoty a snášenlivosti.

Jak pečovat o pleť v době nošení roušek

Doporučuji z mé zkušenosti Hydr8 B5 Intense od Medik8 toto intenzivní gelové hydratační sérum svým složením 

prospěje nejen suché pleti. 

Obsahuje – vitamín B5, Biosaccharide gum, Extrakt ze sóji, Přirozeně zvlhčující faktory, Muchovník olšolistý

Biosacharidová guma je přirozeně se vyskytující cukr, který má dlouhou lineární strukturu. Na kůži utváří prodyšný film, jenž společně s kyselinou hyaluronovou synergicky navyšuje hydrataci kůže.

Kyselina hyaluronová o různé molekulární hmotnosti:
Zvlhčující látka, která dokáže pleť zásobit vodou z atmosféry, navyšuje vlastní schopnost kůže zadržovat vodu a zanechává ji hydratovanou a s žádoucím objemem. Vytváří tzv. hydratační bariéru, čímž napomáhá vyhlazení a zjemnění pleti. Dokáže v pleti zadržet až tisícinásobek své váhy vody.

Retinol

Sérum s vitamínem A

Retinol je jednou z nejúčinnějších anti-agingových látek. Někdy ovšem může pleti způsobovat mírná podráždění. To se vám s molekulou retinyl retinoate nestane. Působí ještě efektivněji, ale bez negativních vedlejších účinků! Již během šesti týdnů dochází k viditelnému vyhlazení a vypnutí vrásek, zesvětlení hyperpigmentace a zlepšení vzhledu pleti. Pokožka je pročištěná, rozjasněná a revitalizovaná, zkrátka mladistvě rozzářená. S dalším používáním dochází ke zvýraznění těchto benefitů. Sílu vitamínu A si nyní může užít každý bez ohledu na typ pleti, ve dne i večer.

Ošetření suché pleti – roušky pleť vysušuji je potřeba po náročném dni pleť ošetřit – Doporučuji tento krém MEDIK8

Ultimate Recovery Intense Intenzivně
obnovující krém pro poškozenou a
suchou pleť

Intenzivní regenerační a hydratační krém uleví suché a poškozené pokožce od podráždění i pnutí. Ať jste se pořádně spálili na slunci, podstoupili náročnou kosmetickou proceduru jako chemický peeling, nebo máte jen velmi citlivou pleť, Ultimate Recovery Intense pomůže vaši pokožku dostat zpět do formy.

Poradenství v nouzovém stavu

Péče o pleť v nouzovém období s Covid-19

Svým klientkám poskytuji konzultace k péči o pleť a v případě zájmu i možnost objednání kosmetických přípravků na domácí použití. 

V nadcházejících slunných dnech je pomalu potřeba myslet na ochranu pleti před vznikem pigmentových skvrn. Mohu doporučit lehký krém Medik8 Daily Radiance Vitamin C (krém s SPF 30) nebo zjemňující a vyhlazující masky s protivráskovým účinkem. Výborně poslouží jako doplňková péče, než se opět budeme moci setkat.

S přáním pevného zdraví a slunečních dnů,

Alena Šustrová

ZAVOLEJTE NÁM

+420 733 11 77 94

 NAPIŠTE NÁM

alenasustrova@centrum.cz

Čištění pleti je velmi důležitá potřeba pro krásnou pleť.

Pozor na vody obsahující micely. Je potřeba vodou důkladně oplachnou pleť po použití vody s micely. Nesprávným odličováním se pleť zatěžuje a může dojít k dermatitním problémům.

Velmi vhodné jsou k odličování pěny, které nedráždí a dobře se smývají.

MEDIK8 

ROSA GRAF Clesnsing 

Jemné a důkladné čištění pleti – recept na zářivý vzhled

Řada Cleansing od Rosa Graf vyvinuta na čištění pleťi. Všechny produkty Cleansing splňují díky svým čistě přírodním účinným a pečujícím látkám potřeby náročné, citlivé i suché pleti.

Nejvýživnější a obnovující sérum Liquid Peptides

Peptidy, které se vám skutečně dostanou pod kůži

Sérum s peptidy Liquid Peptides proti vráskám omladí vaši pleť. Speciální technologie s 30% koktejlem peptidů se postará o redukci existujících vrásek a navíc zabrání jejich dalšímu formování. Vaše pleť bude jemná a vypnutá jako hedvábí!

* Hydratuje
* Vyživuje
* Zpevňuje a vyhlazuje pleť
* Aktivní látky, které jinde nenajdete
* Obnovuje
* Redukuje viditelné jemné rýhy a vrásky

Pleť příprava na slunné dny

Brzo nám začnou víkendy u vody, cyklovýlety či dovolená u moře. Při těchto  příjemných aktivitách na  sluníčku , které nás nabíjí vitaminem D a dobrou náladou nezapomínejme na ochranu pleti kvalitní kosmetikou.

Doporučuji kosmetické produkty značky MEDIK8

Kosmetické ošetření pleti Medik8 najdete na www.AS-kosmetika.cz

Těší se na Vás

kosmetička Alena Šustrová

tel.: 733117794