Medik8 Daily Refresh Balancing Toner
search

Medik8 Daily Refresh Balancing Toner

570,00 Kč
S DPH

Jemné tonikum bez obsahu alkoholu k odstranění nečistot

Počet

  Doprava zdarma nad 3000 Kč

v rámci České republiky

  Kvalitní produkty ověřené praxí

profesionální péče

  Rádi vám pomůžeme

(+420) 773 117 794

Multifunkční tonikum

  Mimořádně jemné tonikum bez obsahu alkoholu obohacené o komplex aktivních složek efektivně čistí pleť. Odstraní nečistoty z  pleťi, přebytečný maz a stahne rozšířené póry.  Daily Refresh Balancing Toner odpovídá pH pokožky,   a maximalizuje tak účinky kosmetických produktů, jako jsou pleťové masky, séra a krémy, které na pleť nanášíte po dočištění tonerem. Má zklidňující a hydratační účinek, je vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé.  

Antibakteriální účinek proti akné

  Tonikum Daily Refresh Balancing Toner posilují vlastní obranné mechanismy kůže, čímž podporují zachování jejího zdraví. Napomáhají totiž růstu populace zdraví prospěšných bakteriích na pleti, a tím naopak snižují množství škodlivých bakterií, které mohou u pleťi způsobovat akné.  a dalších nedostatků pleti. Obsahuje prebiotika.

Proti rozšířeným pórům

  Jemné adstringentní složky, jako je extrakt z vilínu, zjemňují a stahují rozšířené póry a snižují riziko vzniku „černých teček“. Pleť je tonizovaná a zpevněná.  

Působí protizánětlivě

Tečka za čištěním

 

  • Odstranění mastnoty a stažení pórů
  • Hydratace a změkčení pokožky
  • Zklidnění podrážděné kůže
  • Nejlepší dočištění pleti

  • Ráno a večer po čištění pleti naneste malé množství Daily Refresh Balancing Toner na vatový tampon a jemně naneste na ošetřovanou oblast. Nesmývejte vodou. Poté naneste vaše oblíbené sérum nebo krém. Balení o obsahu 150 ml vám vydrží až na 150 aplikací.

    Ideální jako roztok pro pleťové masky

ALDM17