Medik8 C-Tetra Luxe
search

Medik8 C-Tetra Luxe

1 850,00 Kč
S DPH

Sérum s vitamínem C pro omlazení a rozjasnění pleti

Počet

  Doprava zdarma nad 3000 Kč

v rámci České republiky

  Kvalitní produkty ověřené praxí

profesionální péče

  Rádi vám pomůžeme

(+420) 773 117 794

Intenzivní sérum s vitamínem C

Sérum s vitamínem C C-Tetra Luxe pleti nabízí to, co základní sérum C-Tetra, ale také mnohem více. Nejen, že obsahuje ještě větší dávku vitamínu C, ale i další účinné látky, které maximalizují jeho rozjasňující účinek a výživu pleti. Zvyšuje hustotu zralé pleti, zlepšuje její texturu a redukuje projevy pigmentace. Protože podporuje v kůži syntézu kolagenu, vyhlazuje vrásky a jemné linky a celkově zpevňuje a obnovuje pleť.

Dvakrát silnější než C-Tetra

Sérum C-Tetra Luxe obsahuje dvojnásobné množství vitamínu C ve formě tetrahexyldecyl askorbátu. Je díky tomu dvakrát efektivnější jak ve stimulaci produkce kolagenu, tak v aktivitách vedoucích k rozjasnění pleti a redukci nadměrné pigmentace. Sérum obsahuje navíc červený ženšen pro rozjasnění pleti, skvalan a marakujový olej pro hydrataci a vitamín F pro výživu pleti. 

Antioxidace pleti

Hlavní účinné látky 7% tetrahexyldecyl askorbát (vitamín C) a přírodní vitamín E jsou silné antioxidanty, které chrání pleť před poškozením volnými radikály i slunečním zářením. Pokožka sice obsahuje vlastní antioxidační systém, ten je ale volnými radikály často přesycený, a pleť pozbývá ochrany. Objevit se pak mohou poškození kolagenu, elastinu, ale i kožních buněk a buněčné DNA. Vitamín C a vitamín E nicméně působí ve vzájemné synergii jako „síťové antioxidanty“, které se vzájemně dobíjí, a maximalizují tak antioxidační ochranu pleti, která je celodenně chráněná.

NE vráskám a pigmentaci

Pomáhá chránit pleť před volnými radikály, které jsou hlavní příčinou předčasného stárnutí pokožky

Spouští přirozenou syntézu kolagenu

Minimalizuje vznik tmavých a stařeckých skvrn

Viditelně projasňuje tón pleti

Zlepšuje také texturu a pevnost pleti

Zlepšuje hydrataci pleti

Pleť vyživuje

Předchází a zamezuje příznakům stárnutí pokožky

Rozjasňovač tmavých skvrn

Vedle vitamínu C obsahuje C-Tetra Luxe také další aktivní látku, která rozjasňuje a barevně sjednocuje pleť. Extrakt z červeného ženšenu maximalizuje rozjasňující účinek séra a cílí na nadměrnou pigmentaci, stařecké skvrny a nejednotný barevný tón pokožky.

S obsahem luxusních olejů

Obsažený vitamín F a skvalan navyšují výživu pleti, marakujový olej podporuje její hydrataci a dodává séru C-Tetra Luxe punc luxusu. Je přirozeně bohatý na vitamín E a kyselinu linolovou, díky kterým podporuje regenerační, rejuvenační a hojivé procesy v kůži. Obnovuje také fungování kožního pláště, které je klíčové pro zachování hydratace a zdraví.

Antioxidace pro každý typ pleti

Obsažený vysoce účinný tetrahexyldecyl askorbát je ultra jemný derivát vitamínu C založený na lipidech

Receptura obsahuje velmi stabilní síť antioxidantů

Vhodné pro všechny typy pokožky

Zajišťuje vysokou epidermální penetraci

Sérum je určeno pro muže i ženy od 40 let, u kterých je potřebná vyšší intenzita péče a silnější ochrana

Lze jej použít i na citlivou pokožku

Vitamíny s přírodními výtažky

Vitamín C (Tetrahexyldecyl askorbát):

V tucích rozpustná forma vitamínu C, která snadno prostupuje do hlubších vrstev pleti, kde stimuluje buňky fibroblasty k produkci kolagenu. Silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály vznikající UV zářením, čímž bojuje proti známkám předčasného stárnutí pleti. Redukuje také nadměrnou pigmentaci.

Vitamín E:

Silný antioxidant, který neutralizuje volné radikály. Efektivní anti-ageing a hydratační látka.

Vitamín F:

Vitamín F je znám i pod označením kyselina linolová či ethyl-linoleát, řadí se mezi omega-6 mastné kyseliny. Hloubkově vyživuje a hydratuje pleť.

 Červený ženšen:

Přírodní extrakt získávaný z kořene červeného ženšenu zvýrazňuje rozjasňující účinek séra a stimuluje produkci kolagenu.

 Skvalan:

Přirozeně zvlhčující látka, která napomáhá obnově ochranné kožní bariéry a hloubkově hydratuje pleť.

 Marakujový olej:

Díky přirozenému obsahu mastných kyselin a dalších živin vyživuje pečuje o pleť, které navíc poskytuje antioxidační ochranu.

 Ranní pecka pro vaši pokožku

Ráno, po očištění pokožky, naneste 3 - 4 kapky přímo na kůži a rovnoměrně rozetřete po celé oblasti obličeje, krku a dekoltu. Nechte vstřebat po dobu 2 - 3 minut.

Pokud používáte C-Tetra Luxe přes den, ujistěte se, že po každé aplikaci hydratační péči se SPF ochranou nebo opalovací krém

Obsah balení je 30 ml.

Sérum doplňte dalšími produkty Medik8

Sérum C-Tetra Luxe se používá na pleť celého obličeje. Pro antioxidaci a omlazení očního okolí doplňte jeho používání také sérem C-Tetra Eye, které bylo vyvinuto přímo pro jemnou oblast očního okolí. Po vstřebání séra C-Tetra Luxe na pleť naneste ochranný krém Physical Sunscreen s fyzikálními filtry slunečního záření. Jako večerní péči můžete jako doplněk k používání C-Tetra Luxe zvolit retinalové noční sérum Crystal Retinal 6 a po jeho vstřebání nanést noční krém Advanced Night Restore.

ALDM40

Parametry

Obsah
30 ml