Rosa Graf

Podkategorie

 • Ampule - koncentráty

  Složením obsahují aktivní látky, které viditelně působí na texturu pleti. Zjemní, vyhladí mimické vrásky , hydratují a dodají  pokožce zdravý tón.

 • AMINTAmed

  AMINTAmed pečuje nyní o problematickou pleť mladých i starších ještě efektivněji díky nové účinné látce, kterou je mikrostříbro.

 • Basis serie - Základní...

  Každá pleť má své zvláštní nároky a požadavky na speciální péči. Proto byla vyvinuta BASIS SÉRIE se čtyřmi základními druhy ošetřující péče pro odlišné potřeby pleti. Díky obsahu přírodních látek navracejí každému typu pleti jeho biologickou vyváženost a ochranu při denní a noční péči.

 • Blue Line

  Řada Blue Line je složením účinných a ošetřujících látek přizpůsobena potřebám náročné pleti a umožňuje tak zachovat optimální funkci pleti. Vaše pleť může vypadat tak mladě, jak se Vy sami cítíte.

 • Ultimate Stem Cell -...

  Nová generace aktivní kosmetiky. Kosmetika Rosa Graf Stem Cell dvojnásobně podporuje kmenové buňky v epidermis. Rostlinné kmenové buňky Alpské růže posilují vitalitu Vašich vlastních buněk. Zůstávají déle aktivní a mohou proto déle zajišťovat přirozenou regeneraci pleti. Pleť zůstává déle mladá, vitální, pružná a svěží.

 • Na²tur - 100%...

  Na²tur - 100% přirozená krása díky účinným složkám ektoinu a karnosinu ochráníte kožní buňky před oxidačním stresem a zajistíte jim potřebnou péči. Nezbytnou hydrataci obstará přítomnost kyseliny bio-hyaluronové.

Zatím zde nejsou žádné produkty

Navštivte nás za pár dní znovu. Produkty se zobrazí, hned jak je přidáme.