ROSA GRAF AMNINTAmed na problematickou pleť s mikrostříbrem – skvělá řada – Doporučuje aladerma-kosmetika

AMINTAmed – problematická pleť

Speciální péče pro problematickou pleť

AMINTAmed pečuje nyní o problematickou pleť mladých i starších ještě efektivněji díky nové účinné látce, kterou je mikrostříbro.

Mikrostříbro obsahují všechny výrobky kromě Aminta Wash, Aminta Tonic a Aminta Antispot.

Problematická pleť bývá vrozená a k negativním projevům dochází často v důsledku hormonálních změn v organismu. Nejčastěji se tak stává v období puberty. Někteří lidé však bojují s problematickou pletí celý život. Mazové žlázy produkují příliš mnozo mazu a ucpávají tak póry. To zapříčiňuje nevzhledný zjev pleti. Speciální řada AMINTAmed Vám čištěním a každodenní péčí napomáhá získat nad Vaší pletí kontrolu.

MIKROSTŘÍBRO – nenahraditelná látka z čistého stříbra. Stříbro je již po staletí uznáváno také díky svým léčivým vlastnostem, které se zakládají především na antibakteriálních účincích. Účinná látka se skládá ze 100% mikrostříbra rozmělněného na mikročástečky. Nepatrné částečky stříbra získají díky speciálnímu výrobnímu postupu porovitou, houbovitou strukturu, která vytvoří na ošetřené pleti povrch. Ovlivňuje tak vznik a uvolňování značného množství stříbrných iontů, které jsou hlavními bojovníky proti problematické pleti.

Problematická pleť se projevuje drobnými trhlinkami a zraněními, ve kterých se usazují mikroorganizmy způsobující záněty a tak dochází ke zhoršování pleti. Kladně nabité stříbrné ionty omezují proces buněčného dělení škodlivých mikroorganizmů a zabraňují tak jejich rozmnožování. Pleť se tak může lépe zregenerovat a získat jemnější a vyrovnanější vzhled.

MIKROSTŘÍBRO

  • vysoce aktivní proti mnoha druhům bakterií
  • významně zlepšuje antibakteriální účinky produktu
  • ideální péče o zanícenou pleť
  • působí spolehlivě i při malém dávkování
  • působí efektivněji při dlouhodobém používání
  • zcela neškodný
  • ryzí stříbro, mikrojemné

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *