Líčení

Tvář je odrazem vaší spokojenosti a nálady, je zářivá a krásná, jestliže je člověk odpočinutý a v životní pohodě. Naopak šedne a rychleji stárne pod vlivem únavy a stresu. Silné pocity, hněv i smích na ni vytváří drobné mimické linie, které se časem prohlubují v síť vrásek. I nejkrásnější, nejlépe podařené nalíčení nejkvalitnějšími kosmetickými prostředky nebude vypadat dobře, pokud vaše pleť není denně pěstěná, chráněná a vyživovaná. Stačí pouhých 21 dní k osvojení návyků správné péče a uvidíte, jak se stav vaší pleti promění.

Jak správně nanášet MAKE-UP ?

Make-up naneste v několika bodech na obličej. Poté jej jemným vklepáváním konečky prstů, případně kosmetickou houbičkou, vetřete do pokožky. Dokonalého výsledku dosáhnete, pokud houbičku před použitím navlhčíte.
Výhoda štětců spočívá v tom, že na ni ulpí přebytečné množství make-upu. Make-up neroztírejte jako krém ale vklepávejte, používejte metodu tzv. tupování a dávejte pozor na přechody. Zvláštní pozornost věnujte místům okolo nosu. Make-up v oblasti krku, okolo uší a v místech začínajícího růstu vlasů, rozetřete do ztracena.
 Make-up proti stárnutí, který nejen že má blahodárné účinky na pleť, ale poskytuje jí také vyhlazení vrásek a skvělé krytí. Více se dočtete v e-shopu www.aladerma-kosmetika.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *